| Varenummer : | AD8428BRZ-RL |
|---|---|
| Producent / Mærke : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Beskrivelse : | IC OPAMP INSTR 3.5MHZ 8SOIC |
| RoHs Status : | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde Tilgængelig | 3041 pcs |
| Dataark | AD8428BRZ-RL.pdf |
| Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) | ±4 V ~ 18 V |
| Spænding - Indgangsforskydning | 25µV |
| Leverandør Device Package | 8-SOIC |
| Slew Rate | 50 V/µs |
| Serie | - |
| Emballage | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type | - |
| Andre navne | AD8428BRZ-RL-ND AD8428BRZ-RLTR |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kredsløb | 1 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid | 7 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaljeret beskrivelse | Instrumentation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Nuværende - Forsyning | 6.5mA |
| Nuværende - Output / Channel | 30mA |
| Nuværende - Input Bias | 200nA |
| Basenummer | AD8428 |
| Forstærker Type | Instrumentation |
| -3db båndbredde | 3.5MHz |