| Varenummer : | LTC6908CDCB-1#TRPBF |
|---|---|
| Producent / Mærke : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Beskrivelse : | IC OSC SILICON PROG 6-DFN |
| RoHs Status : | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde Tilgængelig | 16767 pcs |
| Dataark | LTC6908CDCB-1#TRPBF.pdf |
| Spænding - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Leverandør Device Package | 6-DFN (2x3) |
| Serie | - |
| Emballage | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid | 10 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvens | 50kHz ~ 10MHz |
| Detaljeret beskrivelse | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz 6-DFN (2x3) |
| Nuværende - Forsyning | 1.25mA |
| Tælle | - |
| Basenummer | LTC6908 |