| Varenummer : | SN75189ANSR |
|---|---|
| Producent / Mærke : | N/A |
| Beskrivelse : | IC QUAD LINE RECEIVER 14SO |
| RoHs Status : | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde Tilgængelig | 192735 pcs |
| Dataark | |
| Spænding - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Type | Receiver |
| Leverandør Device Package | 14-SOP |
| Serie | - |
| protokol | RS232 |
| Emballage | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde | 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Andre navne | 296-26649-2 SN75189ANSR-ND |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivere / modtagere | 0/4 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid | 6 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | - |
| Detaljeret beskrivelse | 0/4 Receiver RS232 14-SOP |
| Datahastighed | - |
| Basenummer | SN75189A |
